Komunikační kanály

Sledování zpravodaje lze několika způsoby. Vyberte si tedy způsob, který vám vyhovuje nejvíce. Pokud chcete využívat automatizovaného systému upozornění, zde jich pár představuji.

Přihlášení se k odběru pomocí emailu

Chcete-li do své emailové schránky dostávat zprávu ihned, po tom co vyjde zde ve zpravodaji, přihlaste se k odběru pomocí formuláře, který se nachází v zápatí na každé stránce dole vlevo. Pokud nezadáte jméno, odběr zruším (kvůli spamu). Odběr můžete zrušit i ručně v obdrženém emailu na jeho konci. Přihlášení k odběru mohu provést za vás, požádáte-li mne na zielinskyt@seznam.cz.

RSS – upozornění na nejnovější příspěvky

RSS kanál spočívá v tom, že si ve svém webovém prohlížeči (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome) nastavíte čtečku tohoto kanálu. Některé prohlížeče vyžadují nastavení tzv. rozšíření prohlížeče např. rozšíření v Google Chromu: chrome://extensions/ Jako zdroj tohoto kanálu použijte adresu http://usteckypinec.zielinsky.cz/feed/ . Výhodou jsou nenucené informace, prostě vidíte indikátorem nové příspěvky a záleží jen na vás, zda si je prohlédnete.

Jiné způsoby sledování zpráv

Web zpravodaje lze rozšířit o tzv. Push-notifikace, kdy se vám bude jakákoliv nová zpráva zobrazovat v oznamovací oblasti přenosného zařízení (mobilu nebo tabletu). Toto zatím není na webu zpravodaje použito. Pokud o to bude zájem, v budoucnu budete moci sledovat tyto zprávy i na facebooku. Pokud vás tyto technologie nadchly, napište mi.