Rozhodnutí STK KSST ÚK o odložení utkání Filipov – Sever Žatec B – konečný termín

STK KSST ÚK tímto stanovuje náhradní termín odloženého utkání 14.kola divize mužů TJ Sokol Filipov – TJ Sever Žatec B na úterý 27.2.2018 od 17.00 hod. v herně TJ Sokol Filipov.

Vzhledem k tomu, že bylo již utkání 2 x odloženo na základě žádosti  družstva TJ Sever ŽATEC B  a domácí družstvo nemá v blízké době (dokonce března) k dispozici svou hernu v obvyklé hrací dny soutěže v sobotu nebo neděli a obě družstva se neshodla na novém termínu utkání,rozhodla STK KSST ÚK tak jak je výše uvedeno. Začátek utkání byl stanoven na 17.00 hod. z důvodu delší dojezdové vzdálenosti při zpáteční cestě pro družstvo TJ Sever Žatec.

2 Komentářů

  1. Radek

    😀 vzhledem k tomu, že dojezdová vzdálenost je pro ně minimálně 2 hodiny, budou si nejspíš muset vzít dovolenou v práci (u mladších omluvenku ve škole), tak je to opět jeden z důkazů, aby se krajské soutěže hrály o víkendech 😛 a ne, jak se už začalo hrát v KP2 i v týdnu, jelikož to je začátek toho, aby se takto hrálo časem i další krajské soutěže 😛

  2. Jirka

    Nechápu, jak může toto svaz povolit? Odložit 1x chápu, ale musí být vážný důvod (samozřejmě doložitelný, např. neschopenky apod.) … a dále by měla být povinnost utkání odehrát do dalšího hracího termínu. Takhle může dojít k ovlivnění soutěže. Myslím si, že obě mužstva mají dost širokou soupisku, aby k tomuto nemuselo docházet.
    Jinak ten čas ve všední den budí rozpaky …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code